SLEDUJTE NÁS
manager@buenogusto.sk,
+421 948 70 20 41
Image Alt

Pre firmy

BUENO GUSTO – Kľúč ku kvalitnému firemnému stravovaniu

V dnešnom uponáhľanom svete podnikania je dôležité nájsť vyvážený spôsob, ako zabezpečiť nielen efektívnu prácu zamestnancov, ale aj ich spokojnosť. V tomto kontexte je stravovanie jedným z kľúčových faktorov, ktorý môže ovplyvniť pracovnú pohodu a celkovú produktivitu zamestnanca. BUENO GUSTO RESTAURANT v Žiline je partnerom firiem, ktorým vychádza v ústrety so špeciálnou ponukou pre firmy a ich zamestnancov.

Aké sú možnosti pre firmy

Prvou možnosťou je umožniť zamestnancovi obedovať v reštaurácii BUENO GUSTO bez viazanosti. Zamestnanec si zvolí dni v týždni ako aj frekvenciu čerpania stravy a hradí si ju sám. Zamestnávateľ zamestnancovi prispeje v zmysle zákona na stravovanie tak, ako je to obvyklé.

Druhá možnosť je, že zamestnávateľ zvolí reštauráciu BUENO GUSTO za dodávateľa stravy pre firmu. Zamestnancom firmy zamestnávateľa vydá BUENO GUSTO na základe menného zoznamu zamestnancov stravovacie karty. Nákladne sa zamestnanec počas kalendárneho mesiaca stravuje v BUENO GUSTO. Po ukončení sa sumár využitej stravy zašle v reporte zamestnávateľovi, ktorý na základe vystavenej faktúry uhradí za využitú stravu zamestnancov. Ide o spôsob vernostnej stravovacej karty s mesačnou fakturáciou.

Stravovanie BUENO GUSTO spĺňa parametre stravnej jednotky – obeda v zložení: polievka, hlavné jedlo a nápoj. Súčasne spĺňa časový rámec na výdaj stravy počas obeda, forma výdaja stravy šetrí čas a minimalizuje čakanie na jedlo.

Priestory obedovej reštaurácie BUENO GUSTO sú veľkorysé, príjemne dizajnované, s vysokými stropmi a výbornou svetelnosťou ako aj vybavené výkonnou vzduchotechnikou s kapacitou až 170 miest na sedenie. V lete je k dispozícii i letná terasa s posedením, s kapacitou 16 miest. Parkovanie je k dispozícii pri budove, čo opäť šetrí čas.

Mesačná fakturácia pre jednoduché spracovanie

Pre firmy, ktoré preferujú jednoduché a efektívne riešenia, ponúka BUENO GUSTO spoluprácu vo forme vydania kariet pre zamestnancov firmy. Každý zamestnanec si individuálne odoberie obed a prostredníctvom karty to zaeviduje na pokladni v reštaurácii BUENO GUSTO. Po ukončení mesiaca BUENO GUSTO odosiela zamestnávateľovi sumár stravy odobratej jednotlivými zamestnancami v prehľadnom reporte. Podklad slúži nielen na mesačnú fakturáciu ale aj na vyúčtovanie zamestnancom. Táto možnosť uľahčuje spravovanie nákladov na stravovanie a zjednodušuje proces fakturácie. Firemní klienti majú prehľad o svojich výdavkoch na stravovanie a zároveň poskytujú svojim zamestnancom príležitosť vychutnať si dobrý obed v príjemnej atmosfére.

Pre firmy už od 10 zamestnancov

Všetky firmy si želajú spokojných zamestnancov. Aj tie menšie i väčšie. Preto BUENO GUSTO pripravilo možnosť ponuky firemného stravovania pre firmy už od 10 zamestnancov.

Kľúč k spokojným zamestnancom

BUENO GUSTO poskytuje obedové stravovanie v Žiline, v administratívnej budove VÚVT Enginiering už od roku 2017. Kapacita reštaurácie je 170 osôb. V ponuke je kvalitné obedové menu s dvoma polievkami, tri hlavné jedlá (z toho jedno bezmäsité), šaláty a nápoj. Špecialita podľa ponuky. Samozrejmosťou je nielen káva, koláčiky ale aj doplnkový gastro sortiment, vrátane domácich výrobkov. Pre firmy je to nielen miesto, kde sa zamestnanci môžu dobre naobedovať, ale majú aj príležitosť stretnúť sa s kolegami na neformálnom mieste a tak posilniť tímovú atmosféru a podporiť zdravý životný štýl.

Preto, ak hľadáte spôsob, ako poskytnúť svojim zamestnancom niečo viac než len stravovaciu službu, BUENO GUSTO RESTAURANT je tou správnou voľbou.

Vernostná karta a mesačná fakturácia robia túto ponuku nielen lákavou, ale aj efektívnou pre firemných klientov. Prajeme Vám, aj vďaka nám, spokojných zamestnancov.

V číslach

BUENO GUSTO RESTAURANT

PREVÁDZKA OTVORENÁ POČAS PRACOVNÝCH DNÍ 0
NAJVYŠŚÍCH HODNOTENÍ NA GOOGLE 5* a 4* 0
PRIPRAVENOSŤ NA EVENTY PRE 24 – 160 OSOB 0
PLATBA STRAVOVACOU, VERNOSTNOU, PLATOBNOU KARTOU 0
Sme hrdí na spoluprácu s firmami

NAŠI FIREMNÍ KLIENTI

I firmy sú vítané v reštaurácii BUENO GUSTO - na mieste, kde sa stretáva výnimočná kuchyňa s pohostinným prostredím, aby sme priniesli kvalitnú gastronómiu a nezabudnuteľný zážitok. S hrdosťou vás chceme oboznámiť s našimi firemnými klientmi, ktorí si užili exkluzívne chvíle plné lahodných jedál a príjemnej atmosféry v rámci spoločenských stretnutí a eventov. Medzi našich verných zákazníkov patria tiež renomované spoločnosti, ktoré si zvolili BUENO GUSTO RESTAURANT za partnera pre firemné stravovanie zamestnancov.

Pri tvorbe konceptu firemnej reštaurácie BUENO GUSTO sme ako investor nehnuteľnosti stáli od úplného začiatku. Vlastníci rodinnej firmy Ing. Michal Blaha a Mgr. Martin Novotný mali od začiatku jasnú predstavu o dispozícii, umiestnení, počte stoličiek, ponúkaných službách, či samotnej ekonomike reštaurácie. Mali svoje skúsenosti, referencie, vernú klientelu a odhodlanie. Sme úprimne radi, že reštaurácia naplnila naše očakávania a prináša denne obedové menu pre zamestnancov administratívnej budovy a blízkeho okolia. Služba dostupného firemného stravovania je jednoznačným benefitom pre Business Centrum VÚVT. Našim prvým nájomcom v budove bol Slovak Telekom a jeho zamestnanci boli od začiatku až do posledných dní v našej budove veľmi spokojní s poskytovanou stravou. Sme presvedčení, že aj kvalitná stabilná reštaurácia, dostatok parkovacích miest a rozvíjajúca sa infraštruktúra, prispievajú k budovanie atraktívnej business zóny na Rosinskej ulici.

Ing. Peter Král, ESMO Žilina, a.s.

Služby reštaurácie BUENO GUSTO využívame od jej otvorenia v roku 2017. Do budovy Business Centra VÚVT sme sťahovali našu výrobu čokolády v tom istom roku a patríme medzi prvých klientov tejto firemnej reštaurácie. Už viac ako rok využívame aj vernostný systém stravovacích kartičiek pre všetkých našich zamestnancov, ktoré vydáva samotná reštaurácia. Nás ako zamestnávateľa to nezaťažuje žiadnou ďalšou administratívou, či poplatkami. Na konci mesiaca dostávame finálnu faktúru a report čerpania stravy zamestnancami, ktorý nám umožňuje jednoduché spracovanie poskytnutého stravovania pre účely spracovania miezd. Zamestnanci majú možnosť si denne vybrať zo 4 druhov jedál, 2 polievok a viac ako 4 druhov nápojov priamo v budove, kde máme aj výrobňu. V minulosti sme skúšali aj iné formy stravovania pre zamestnancov, ale táto je časom preverená a kvalitná.

Peter Ďurai, DP Chocolate, s.r.o.

Je pre nás veľkým benefitom, že naše kolegyne môžu obedovať priamo v budove Business Centra VÚVT, kde máme aj našu výrobňu. Súčasne využívame aj vernostné karty, ktoré vydáva reštaurácia. Tie fungujú v praxi ako stravovacie karty. Kolegyne za obedy neplatia, iba priložia vernostnú kartu ku čítačke pri pokladni a tá eviduje meno, dátum, čas a hodnotu obeda. Na konci mesiaca tak uhradíme faktúru za reálne čerpané obedy a máme tak vyriešené zamestnanecké stravovanie aj presnú evidenciu jeho čerpania, čo zjednodušuje spracovanie miezd. Tento kartový systém nás nestojí žiadne ďalšie poplatky. Skvelou je aj možnosť výberu z dvoch druhov polievok, kde jedna je vždy bezlepková. Veľmi rýchlo sme si zvykli aj na nápojový automat. Celkovo je výdaj stravy rýchly a priestranná reštaurácia s dostatkom denného svetla ponúka skvelý priestor na stravovanie a oddych počas obednej prestávky.

Ing. Danka Stroková, RUNO SHOP, s.r.o.

Reštaurácia BUENO GUSTO je presne ten druh reštaurácie v susedstve, kde sa pohodlne naobeduje manažér v obleku aj servisný technik v montérkach a je to v poriadku. Koncept samoobslužnej reštaurácie je na obednú pauzu skvelý. Chvíľu si postojíte v rade a vyberáte so štyroch druhov jedál a dvoch polievok. Porcie sú bohaté a zaručene neodíde nikto hladný ani smädný. Nápojový automat poskytne bezodný pohár a káva je tu pre tých, čo po obede potrebujú poriadne povzbudenie. Už sme si zvykli aj na skvelé múčne jedlá, ktoré je možné jednoducho zabaliť a zobrať so sebou. Cez obrovské okná je od nás vidieť priamo do reštaurácia a tak kolegovia hneď vedia, kedy je ten správny čas na obed. Oceňujeme, že obedy reštaurácia pripravuje prakticky každý pracovný deň počas celého roka.

Ing. Igor Uhrík, GALIMEX, s.r.o.

Pravidelné obedy počas pracovných dní využívame iba okrajovo, keďže kolegovia majú počas pracovných dní množstvo stretnutí v meste, či v celom regióne. Pre našich kolegov a klientov je dôležité stravovanie v čase prestávok počas prednášok a seminárov. Vážime si preto možnosť pripraviť pre nás a našich klientov stravu v dohodnutých termínoch, ako napríklad večere vo štvrtok a v piatok alebo obedy v sobotu. Na mieru pripravené menu teší najmä našich klientov. Káva a sladký dezert vždy potešia po dlhom pracovnom dni. Sme radi, že Business Centrum VÚVT má k dispozícii stravovanie v podobe BUENO GUSTO RESTAURANT.

Mgr. Miroslav Kožár, Akadémia +, s.r.o.

Business Centrum VÚVT prešlo renováciou o niečo skôr, ako sme postavili naše sídlo na rovnakej Rosinskej ulici. Už od samého začiatku sme využívali služby reštaurácie BUENO GUSTO. Mali sme aj ambíciu vlastnej obedovej reštaurácia, ale nakoniec sme sa rozhodli pre najmodernejšiu sálu v Žiline a k nej sme pridali pridružené služby cateringu. Zamestnanci majú voľnosť výbery stravovania a niektorí využívajú služby reštaurácie dodnes. Sme radi, že na Rosinskej ulici táto možnosť je, pretože to prispieva k celkovej vybavenosti tejto časti mesta neďaleko Lesoparku.

Ing. Štefan Súkenník, KINEKUS, s.r.o.