SLEDUJTE NÁS
manager@buenogusto.sk,
+421 948 70 20 41

Denné menu

  /  Zo života Bueno Gusto   /  NOVÉ LOGO BUENO GUSTO

NOVÉ LOGO BUENO GUSTO

Vstúpte do sveta čistej elegancie s našim novým logom pre BUENO GUSTO RESTAURANT. Naša snaha spojiť štýlový dizajn s profesionálnym vzhľadom vytvorila jedinečné typografické logo, ktoré zdôrazňuje našu vášeň pre kvalitné jedlo a nezabudnuteľné gastronomické zážitky.

Typografia: Moderná, štýlová a profesionálna. Naše logo využíva vyvážený a čistý typ písma MONTSERRAT, ktorý reflektuje sofistikovaný charakter našej reštaurácie. Sme hrdí, že sa práve nami zvolený font stal Fontom roku 2024. Čierna a biela farba písma pridáva kontrast a zdôrazňuje jednoduchú eleganciu.

Ikona: Nad našim názvom BUENO GUSTO nájdete ikonu, ktorá zrkadlí naše hodnoty a charakter reštaurácie. Jednoduchá a zapamätateľná ikona v podobe vidličky a noža symbolizuje našu oddanosť ku kvalitným surovinám a špičkovým kulinárskym zážitkom. Tieto ikonické nástroje gastronómie sú nenápadne zlúčené do našej grafickej identity, zdôrazňujúc tak našu výnimočnosť a poctivosť pri príprave pokrmov pre našich hostí.

Farby: Čierna a biela farba tvoria základnú farebnú schému loga, čo podčiarkuje jednoduchosť a eleganciu. Tieto kontrastné farby symbolizujú tiež kvalitu a precíznosť, ktoré nájdete v každom pokrme pripravenom v BUENO GUSTO i v našom prístupe k zákazníkom a klientom.

Celkovo je naše nové logo pre reštauráciu BUENO GUSTO vizuálnym prejavom našej oddanosti k vyváženosti, kvalite a nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom. Vstúpte do nášho sveta, kde jednoduchá elegancia stretáva vynikajúce chute.