O nás

Láska k dobrému jedlu a nadšenie z jeho prípravy stáli za myšlienkou zrodu BUENO GUSTO. Reštaurácia, ktorá si kladie za cieľ uspokojiť chuť svojich hostí a dopriať im denne počas pracovného týždňa čerstvý a nápaditý obed v podobe obedového menu. Základom našich jedál sú kvalitné, čerstvé a sezónne suroviny z osvedčených zdrojov, často lokálne. Váš obed pripravujeme denne z týchto ingrediencií jednoducho a s láskou.

U nás si vychutnáte mediteriánsku kuchyňu i poctivé slovenské recepty či výber domácich cestovín, šalátov, rizôt, či mäsových jedál z grilu a fit jedál. V jednoduchosti je krása a chuť, o tom sme presvedčení. BUENO GUSTO je tu pre tých, ktorí radi obedujú dobre, v príjemnom prostredí a za primeraný čas. Nech sa páči, poďte s nami zdieľať naše nadšenie pre radosť zo života pretavenú do dobrého jedla. V našej reštaurácii umiestnenej v dostupnej lokalite v rámci mesta Žilina s príjemnou atmosférou, na Vás toto všetko čaká.

BUENO GUSTO RESTAURANT
Obedové Menu Žilina

Milí naši stravníci a priatelia, ďakujeme Vám za slová chvály na naše obedové menu, ktoré pre Vás denne pripravujeme. Veľmi nás teší Vaša pochvala na naše recepty a jedlá. Je pre nás cťou, že nás tak vysoko hodnotíte a oceňujte našu snahu o dobrý obed a poctivé jedlo za primeranú cenu. Verte, že nás baví vyberať pre Vás kombinácie na Vaše jedlo zo sebou tak, aby ste si určite vybrali a boli viac než spokojní. Vždy kombinujeme jedlá mäsité, zeleninové, múčne a sladké. Vieme, že každému príde na chuť zmena a tú radi denne prinášame v našom obedovom menu. A nielen v ňom.

V dennom menu často zaraďujeme i špecialitu, kde pre Vás vyberáme sezónne, zaujímavé suroviny, ktoré pretavíme do špičkového jedla – špeciality za výbornú cenu.  Tak si u nás vychutnáte napríklad grilovaný atlantický losos, domáci šťavnatý hot-dog, grilované marinované rebierka, či bohaté ragú z diviny.  Ostatne sme si vypočuli chválu na rybaciu špecialitu v našom obedovom menu, zaujal Vás a veľmi chutil: „Pečený filet z Atlantického lososa s kôprom na pomarančovom kus-kuse s feniklom so sviežim šalátikom a citrónom“, pomenovali ste ho ako lahodné jedlo plné chuti mora, vône leta a dovolenky. Ďakujeme Vám za krásne slová.

Obedové Menu Žilina
Denné obedové menu Žilina
Obedové Menu Žilina
Obedové Menu Žilina
Obedové Menu Žilina
Obedové Menu Žilina