SLEDUJTE NÁS
manager@buenogusto.sk,
+421 948 70 20 41
Image Alt

O nás

Priatelia

BUENO GUSTO

Vitajte v reštaurácii BUENO GUSTO, na mieste, kde chuť života dostáva nový rozmer. Nechajte sa unášať vôňou, farbou a chuťou jedinečných gastronomických zážitkov. Užívajte si každý moment.

a
BUENO GUSTO

MISIA

Spočíva v každodennom poskytovaní zážitkov spojených s chutným jedlom, prepojením top surovín, kreativity a pohostinnosti. Chceme potešiť zmysly cez vyladené chute v každom súste.

a
BUENO GUSTO

VÍZIA

BUENO GUSTO je špičková firemná obedová reštaurácia v Žiline, so zavedeným konceptom, priateľskou atmosférou, skvelým tímom a profesionálnymi službami vo veľkorysom interiéri.

a
BUENO GUSTO

HODNOTY

Naše hodnoty sú založené na vášni pre gastronómiu, orientácii na klienta, spoločnej vízii, vzájomnom rešpekte a zodpovednosti. Tieto princípy formujú našu identitu a sú základom úspechu.

MILUJEME ČO VARÍME

Každý pracovný deň u nás nájdete výborné obedové menu. Vyberajte a užívajte.
SEDEM ROKOV

Varíme pre Vás s nadšením

Naše významné jubileum sa blíži. BUENO GUSTO v tomto roku oslávi svoje 7. narodeniny. Po prvý krát sme dvere našej obedovej reštaurácie otvorili 17.7.2017. Odvtedy pre Vás varíme a tešíme sa z Vašej priazne. Rok 2024 je pre nás výnimočný, chystáme viaceré novinky, sledujte nás. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle u nás. 

Počítadlo od 17.7.2017

6
ROKOV
6
MESIACOV
12
DNÍ

Aké sú

naše hodnoty?

Nadšenie pre gastronómiu

Naša práca je našim poslaním a vášňou. Nesmierne nás baví, tešíme sa z nej každý deň. Svoje nadšenie odovzdávame ďalej, kolegom, študentom i hosťom. 

Spoločná vízia

Každý člen nášho tímu je svojou poctivou a samostatnou prácou spolutvorcom firemných hodnôt. Naša vízia je jasná a smer jednotný. 

Zodpovednosť

Konáme zodpovedne voči našim klientom, zamestnancom, spoločnosti i životnému prostrediu. Vedome a v každom jednom skutku.

Orientácia na klienta

Spokojnosť verného klienta je základom nášho úspechu. Naplnenie jeho očakávaní je našou každodennou prioritou a celý tím na tom usilovne pracujeme.

Vzájomný rešpekt

Rešpektujeme našich dodávateľov, klientov, kolegov, študentov i partnerské organizácie. Oceňujeme rozmanitosť a individuálny prínos. 

Inovatívnosť

Podporujeme inovatívne myšlienky a hľadanie nových spôsobov ako vylepšiť naše produkty, poskytované služby a interné procesy.  

96

DNÍ PREVÁDZKY

Varíme každý pracovný deň, otvorení sme počas pracovného týždňa.

92

NAJVYŠŠÍCH HODNOTENÍ

Sme hrdí na 231 výborných recenzií na Google. Väčšina 5* (180) a 4* (33).

99

PRIPRAVENOSŤ

Sme profesionálne pripravení na firemné eventy od 24 do 160 osôb.

84

PLATBA KARTOU

Klienti platia stravovacou, vernostnou alebo platobnou kartou.

PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

BUENO GUSTO

POHODOVÉ POSEDENIE

BUENO GUSTO

ŠTÝLOVÝ INTERIÉR

BUENO GUSTO

U NÁS STE VÍTANÍ

BUENO GUSTO

POHODLNE SA USAĎTE

BUENO GUSTO

DOBRÚ CHUŤ

BUENO GUSTO

11720
HODÍN PREVÁDZKY
49220
KILOGRAMOV ZELENINY
1750
PRÍBOROV BAGUETTE
36230
LITROV NEALKO NÁPOJOV